Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик
Додайте товари до кошика

Відгуки про магазин

5.0
7 відгуків
Сортування:
Вітаю. Зробила висновки, у вас найкращі фрези для манікюру якими я користувалась за всі 12 років роботи! Дякую.
Відповісти
Фрези - це підпал 🔥🔥🔥
Дуже класні) працювати одне задоволення
Дякую вам))
Суха олійка просто супер!) 🔥🔥 🔥🔥
Буду ще замовляти у вас))все сподобалось, особливо якість і обслуговування))
Відповісти
Хотіла залишити відгук на твердосплавні фрези, вони неймовірні 😍
Зняття максимально плавне, фреза не гріється і не вібрує 🔥
А олійка для кутикули то любов, взагалі не залишає жирного блиску і швидко поглинається ❤️
Відповісти
Користуюся фрезами вже чотири дні, я просто в захваті від них 😍
Однозначно любов з першого використання 🫶🏻
Відповісти
Дякую вам за фрези🩷
Вони взагалі такі потужні, я не очікувала, що вони такі будуть, раніше від одного клієнта тільки забивались, а тут вже клієнтів 5 відпиляла і геть як нові🫶🏻 Дякую за те, що ви є 👏 Буду однозначно ще замовляти!
Відповісти
Ваші фрезочки у роботі 🔥🔥по тестувавши їх тривалий час, хочу поділитися з Вами своїми враженнями: у роботі мені більше імпонує фрезочка з подвійним синім напиленням, вона меееега зручна в роботі! Усе чудово зачищає, піднімає кутикулу як боженько🔝🔝 легка у роботі, і так круто, що вона зооовсім не забивається і не нагрівається, знаєте як то в порівнянні зі звичайною, що може десь таки пригріти💔 це суцільний кайф! Гадаю невдовзі напишу Вам, щоб замовити більшу партію таких з синьою насічкою, щоб замінити собі геть усі алмазні для роботи✨
Відповісти
Моя нова любов серед фрез від @macro_eu, фрези які працюють замість тебе, тобі доведеться лиш правильно ставити фрезу. Дуже якісні і довго живуть. ❤️
Відповісти